Pierwsza konsultacja to sesja diagnostyczna trwająca ok. 1,5 godziny. W czasie jej trwania porozmawiamy o twoim życiu, poznamy mocne i słabe strony twojego zdrowia, dotkniemy tematu wyzwań, z jakimi masz do czynienia obecnie. Zbiorę jak najwięcej informacji o tobie i twoim stylu życia, aby na dalszym etapie dokonać analizy i zaproponować ci rozwiązania.

Podczas drugiej konsultacji omówię z tobą wyniki analizy i zarekomenduję indywidualne zalecenia. Pokażę ci jak krok po kroku wdrażać nowe, wspierające cię zwyczaje.

Kolejne konsultacje odbywają się w zależności od twoich potrzeb. Rozmawiamy podczas nich o tym, jak przebiega twój proces zmiany. Masz w tym moje pełne wsparcie. Otrzymujesz wskazówki, jak czerpać z ajurwedy na co dzień po to, byś zaczęła świadomie i samodzielnie dbać o swoje zdrowie.

Dla kogo jest konsultacja ajurwedyjska?

  • dla osób zdrowych, które chcą swoje zdrowie utrzymać jak najdłużej i zadbać o siebie zgodnie ze swoją indywidualną naturą,
  • dla osób, które odczuwają różne dolegliwości i chcą wrócić do równowagi psychofizycznej,
  • dla osób, które chcą w sposób świadomy zająć się swoim życiem,
  • dla osób, które chcą poznać siebie i w zgodzie ze sobą żyć,
  • dla osób, które chcą odkryć swój potencjał i cieszyć się życiem.

Ważne! Konsultacja ajurwedyjska nie zastępuje porady medycznej, ani zaleceń lekarza. Wskazówki oparte na wspieraniu zdrowia naturalnymi sposobami należy zawsze stosować w połączeniu z zaleceniami lekarza.

Magdalena Daciuk

Magdalena Daciuk

instruktorka ajurwedy
Umów się na wizytę