Powrót do zespołu
Powrót do zespołu
Magdalena Daciuk

Magdalena Daciuk

Umów się na wizytę

Zachęcam do odkrywania oblicza jogi, a nie skupiania się wyłącznie na rezultatach – te przychodzą z czasem, pod warunkiem regularnej praktyki. Mój pierwszy kontakt z jogą miał miejsce wiele lat temu. W wieku dwudziestu-paru lat poznałam Asthangę yogę. W tamtym czasie zależało mi na zajęciach mocno wysiłkowych, dynamicznych. Skupiałam się wtedy tylko na pracy z ciałem, a wiedzę na temat jogi miałam naprawdę znikomą. Była to dla mnie wyłącznie forma aktywności fizycznej, która ma przynieść określony cel – poprawę wyglądu fizycznego.
Dopiero w ciąży postanowiłam trochę zwolnić i trafiłam na jogę Iyengara. Zwolnienie tempa spowodowało, że praktykowałam z większą świadomością, Zaczynałam doświadczać prawdziwej jogi. Po urodzeniu dziecka miałam dłuższą przerwę w praktyce. Dopiero nieprzyjemne doznania w ciele, w tym nawracający ból, sprawiły, że wróciłam do jogi i krok po kroku z pokorą uczyłam się jej na nowo. Wartości, jakie zaczęła wnosić do mojego życia jogowa ścieżka były dla mnie niesamowite. Postanowiłam, że będę się tym dzielić z innymi i w ten sposób rozpoczęłam swoją drogę nauczycielską. W Body Balance prowadzę zajęcia Hatha Yoga i Vinyasa Slow Flow.

– Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości (studia licencjackie), kierunek Zarządzanie i Marketing,

– Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego (studia magisterskie), kierunek Zarządzanie i Marketing,

Wykształcenie:

– Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego (studia podyplomowe) kierunek Public Relations.

Ukończone kursy:

– kurs “Instruktor hatha jogi”
– kurs “Joga dla kobiet w ciąży i połogu”,
– kurs MBSR (trening redukcji stresu oparty na uważności).
– kursy dla instruktorów jogi, podnoszące kwalifikacje: “Vinyasa joga”, “Yin Joga”, “Restorative Yoga”, “Joga powięziowa”, “Mobilność w jodze”, “Anatomia-Miednica”.