Fizjoterapia estetyczna wykorzystuje technologię INDIBA Deep Care. Może być zastosowana jako leczenie podstawowe, lub jako część zabiegów. Zastosowanie jej może skrócić czas rekonwalescencji i zwiększyć satysfakcję pacjenta z wykonywanych zabiegów. Jest to technologia nieinwazyjna, bezpieczna i bezbolesna. Może być aplikowana na określony obszar ciała ludzkiego w celu regulacji kluczowych procesów biologicznych i metabolicznych fizjologii komórkowej, wspierania regeneracji tkanek i poprawy zmienionej funkcjonalności układu.

Jest to technologia obecna na światowym rynku niemal od 40 lat. Znalazła zastosowanie w wielu dziedzinach medycyny, ciesząc się znakomitymi efektami terapeutycznymi i zadowoleniem pacjentów:

Indiba Deep Care w różnych dziedzinach medycyny:

 • Medycyna estetyczna (działanie ujędrniające, antycellulitowe, poprawa elastyczności i nawodnienia tkanek, poprawa kolorytu skóry, efekt odmłodzenia
 • Chirurgia plastyczna (wspomaganie rekonwalescencji pozabiegowej, praca z blizną, niwelowanie obrzęków, zmniejszenie dolegliwości bólowych
 • Uroginekologia (poporodowa rewitalizacja pochwy, wysiłkowe nietrzymanie moczu, dysfunkcje seksualne, pochwica, fizjoterapia okołooperacyjna, suchość pochwy, ból i dyskomfort przy współżyciu, terapia w okresie okołomenopauzalnym, dysfunkcje seksualne, terapia blizny, zespoły bólowe w endometriozie)
 • Urologia (leczenie nietrzymania moczu, rekonwalescencja po zabiegach urologicznych, zaburzenia erekcji)
 • Sport (regeneracja pourazowa, regeneracja powysiłkowa, poprawa metabolizmu tkanek)
 • Ortopedia i traumatologia (regeneracja pourazowa, pooperacyjna – brak przeciwwskazań przy zastosowaniu płytek lub śrób chirurgicznych
  Fizjoterapia ogólna (zmniejszanie stanów zapalnych, regeneracja tkanek, zmniejszanie dolegliwości bólowych, działanie rozluźniające)

Włączenie technologii Indiba Deep Care do terapii znacząco przyspiesza uzyskanie pożądanych efektów, zauważalnie poprawiając ukrwienie, odżywienie oraz elastyczność poddanych terapii struktur.

Możliwość zastosowania technologii Indiba w zróżnicowanych dawkach, w zależności od potrzeb i odczuć pacjenta, sprawia, że terapia jest przyjemna i bezpieczna. W przeciwieństwie do innych zabiegów fizykalnych, w przypadku terapii Indiba Deep Care nie mamy do czynienia z długą listą przeciwwskazań. Terapię można włączyć już w stanach ostrych, a dzięki specjalnym, sterylnym kremom również bezpośrednio po zabiegach operacyjnych.

Przeciwwskazania:

 • Rozrusznik serca
 • Zakrzepowe zapalenie żył
 • Ciąża

Indiba Deep Care może być również stosowana z powodzeniem u dzieci!

mgr fizjoterapii
Królewiecka
Umów się na wizytę