Osteopatia

Osteopatia jest metodą diagnostyki i leczenia manualnego, która opiera się na założeniu, że zdrowy przebieg funkcji życiowych człowieka zależny jest od niezakłóconej ruchomości struktur ciała.

Więcej o osteopatii

Terapia manualna

Jest zbiorem różnych metod pracy fizjoterapeuty, która skupia się na całym układzie ruchu człowieka, nie tylko na stawach obwodowych i kręgosłupa, ale również na tkankach miękkich.

Więcej o terapii manualnej

Rehabilitacja sportowa

Celem rehabilitacji sportowej jest zapobieganie urazom, diagnostyka, leczenie i rehabilitacja, poprawa wyników sportowych, właściwe postępowanie z problemami medycznymi.

Więcej o rehabilitacji sportowej

rehabilitacja stomatologicznaRehabilitacja stomatologiczna

Celem rehabilitacji stomatologicznej jest normalizacja napięć w obrębie tkanek miękkich oraz odtworzenie prawidłowej fizjologicznej ruchomości w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych.

Więcej o rehabilitacji stomatologicznej

rehabilitacja dzieciecaRehabilitacja dziecięca

Metoda NDT-Bobath stanowi neurorozwojową koncepcję usprawniania dzieci i niemowląt opartą na neurofizjologicznym wzorcu rozwoju dziecka, którą można stosować już od pierwszych dni życia.

Więcej o rehabilitacji dziecięcej

Lekarze specjaliści

Nasi lekarze specjaliści to doświadczeni fachowcy z wieloletnim stażem i praktyką. Konsultacje medyczne przeprowadzane są fachowo oraz rzeczowo i obejmują ortopedię i rehabilitację.

Więcej o lekarzach specjalistach

Leczenie wad postawy

Leczenie wad postawy to kompleksowa diagnostyka i terapia skolioz oraz wad postawy takich jak: dysfunkcje w obrębie stóp i kolan, asymetrie tułowia, a także choroba Scheuermanna.

Więcej o leczeniu wad postawy

uroginekologiaRehabilitacja uroginekologiczna

Rehabilitację uroginekologiczną zaleca się osobom z problemami takimi jak wysiłkowe i nocne nietrzymanie moczu, obniżanie się macicy i pęcherza, bolesne miesiączki czy przewlekłe bóle lędźwiowego odcinka kręgosłupa.

Więcej o rehabilitacji uroginekologicznej

Podologia

Celem pracy podologa jest badanie wad, zniekształceń i zaburzeń funkcji stopy. Podolog samodzielnie rozpoznaje zmiany patologiczne na stopach i przeprowadza odpowiednio dobrane zabiegi.

Więcej o podologii

Dietetyka

Dietetykę należy traktować jako sposób na osiągnięcie i utrzymanie dobrego samopoczucia i zdrowia oraz sposób na przeciwdziałanie, a nawet walkę z chorobami dieto-zależnymi.

Więcej o dietetyce

Kinezyterapia

Celem kinezyterapii jest poprawa sprawności fizycznej poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia. Ruch jest tu środkiem leczniczym, który ma wpływ na cały organizm, a prawidłowo wykonany daje satysfakcjonujące rezultaty.

Więcej o kinezyterapii

Joga

Znajdziesz tu hatha yogę i vinyasę slow flow. Style te łączę z innymi technikami pracy z ciałem i umysłem, jak mindfulness, metoda feldenkraisa, techniki wizualizacyjne i relaksacyjne, a także z energią, jak Yin Yoga i Dahn Yoga

Więcej o jodze

Terapia falą uderzeniową

Falę uderzeniową wykorzystuje się przede wszystkim w szybkim zwalczaniu przewlekłego bólu związanego z układem mięśniowo-szkieletowym oraz przywracaniu sprawności ruchowej.

Więcej o fali uderzeniowej

Fizykoterapia

Fizykoterapia jest jedną z metod fizjoterapii, w której na organizm oddziałuje się rozmaitymi czynnikami fizykalnymi, dzięki którym w tkankach zostaje pobudzony proces biologiczny.

Więcej o fizykoterapii

Rezonans stochastyczny

Srt-zeptoring jest wyjątkowo skutecznym zabiegiem profilaktycznym i terapeutycznym w przypadkach licznych schorzeń neurologicznych i ortopedycznych oraz urazach, w szczególności w przypadku zaburzeń ruchu.

Więcej o rezonansie stochastycznym

EMS

Przekonaj się, jak ćwicząc raz w tygodniu, poprawisz zdrowie, wymodelujesz sylwetkę i pozbędziesz się uporczywego bólu pleców.

Więcej o EMS

Zdrowy kręgosłup

To zajęcia mające na celu wzmocnienie mięśni odpowiadających za stabilizację centralną kręgosłupa, poprawę jego ruchomości i zoptymalizowanie ich napięcia, by zapobiec współczesnym chorobom cywilizacyjnym związanym z ‘’siedzącym trybem życia’’ i przeciążeniami kręgosłupa.

Więcej o Zdrowy kręgosłup

Ajurweda

Ajurweda jest jednym z najstarszych systemów medycznych na świecie, który jest powszechnie stosowany w  czasach współczesnych. Koncentruje się na pacjencie, a nie tylko na chorobie, ma też na celu promowanie zdrowia i poprawę jakości życia oraz traktuje do pacjenta holistycznie, w sposób całościowy.

Więcej o Ajurweda

Masaż Kobido

Masaż Kobido to niechirurgiczny lifting twarzy, najbardziej zaawansowana i najtrudniejsza technika masażu twarzy. Charakterystyczną cechą Kobido jest szybkość z jaką terapeuta wykonuje zabieg obejmujący twarz, szyję i dekolt.  Jest odpowiedni dla ludzi potrzebujących relaksu, wytchnienia jak i dla osób chcących wydłużyć młody, promienny wygląd skóry oraz zniwelować napięcia mięśni twarzy.

 
Więcej o Masaż Kobido