To zajęcia mające na celu wzmocnienie mięśni odpowiadających za stabilizację centralną kręgosłupa, poprawę jego ruchomości i zoptymalizowanie ich napięcia, by zapobiec współczesnym chorobom cywilizacyjnym związanym z ‘’siedzącym trybem życia’’ i przeciążeniami kręgosłupa.

Oprócz tego, na treningu wspólnie dążymy do zmniejszenia dolegliwości bólowych kręgosłupa, a wykonywane ćwiczenia mają zapobiec schorzeniom narządu ruchu i stawów kręgosłupa (zmiany zwyrodnieniowe/skrzywienia) oraz poprawić postawę ciała.

Zajęcia dedykowane są każdemu – niezależnie od wieku i poziomu aktywności fizycznej. Każde ćwiczenie dobrane jest w taki sposób, by mogło zostać wyskalowane do poziomu uczestnika tak, aby każdy mógł wykonać taką samą pracę dostosowaną do własnego poziomu i możliwości.

Zajęcia te mają jednocześnie na celu zwiększanie świadomości ludzi odnośnie zdrowych nawyków i przybierania prawidłowych wzorców ruchowych, co pozwala podwyższyć ogólny komfort życia, ruchu i samoświadomości ciała oraz zredukować stres.

Wojciech Brycki

Królewiecka
Umów się na wizytę