Powrót do zespołu
Powrót do zespołu

mgr Tomasz Laskownicki

Umów wizytę

Ukończyłem Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu z tytułem magistra fizjoterapii. W pracy z pacjentem wykorzystuję wiedzę zdobytą na studiach, specjalistycznych kursach i szkoleniach oraz poprzez czytanie literatury naukowej.

Szczegółowy wywiad chorobowy i testy funkcjonalne pozwalają mi spojrzeć na pacjenta całościowo, często znajdując przyczynę problemu, nie tam gdzie są objawy, które wynikają z nabytych przez nasz organizm kompensacji. Umożliwia mi to skuteczne działanie i zapobieganie nawrotowi dolegliwości w przyszłości.

Swoich pacjentów szkolę również w zakresie prawidłowych wzorców ruchowych oraz profilaktyki, aby każdego dnia mogli cieszyć się pełnią swoich możliwości ruchowych. Pracuję z pacjentami z bólami przeciążeniowymi, ograniczeniami ruchomości, ortopedycznymi, po urazach czy wypadkach.

Wykształcenie:

  • Absolwent Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu

Kursy:

  • Certyfikat Terapia manualna w dysfunkcjach mięśniowo-szkieletowych – odcinek piersiowy, lędżwiowo-krzyzowy, staw biodrowy – Fizjoakademia
  • Certyfikat Terapia manualna w dysfunkcjach stawów obwodowych – Fizjoakademia
  • Certyfikat Terapia manualna w dysfunkcjach mięśniowo-szkieletowych – odcinek szyjny, obręcz barkowa, staw skronowo-żuchwowy – Fizjoakademia